Sagopa Kajmer Fan Sitesi
Forumdan Daha İyi Yararlanabilmek İçin ÜYE Olunuz!
Sagopa Kajmer Fan Sitesi
Forumdan Daha İyi Yararlanabilmek İçin ÜYE Olunuz!
Sagopa Kajmer Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer Fan Sitesi

Sagopa Kajmer Fan,Sagopa Kajmer,Kolera,Kuvvet-i Mira

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 8 kişi Salı Ağus. 01, 2017 11:28 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Admin
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... Vote_lcapSagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_voting_barSagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... Vote_rcap 
enex
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... Vote_lcapSagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_voting_barSagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... Vote_rcap 
korkusuz
cokocoko33
naz
En son konular
» selamlar
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 12:46 am tarafından korkusuz

» Koleradan düşündürecek sözler
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 9:41 am tarafından Admin

» Koleradan düşündürecek sözler
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 9:40 am tarafından Admin

» Sagopanın kolerayla yaptığı röportaj
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 9:24 am tarafından Admin

» Hürriyet Gazetesinden Sago'ya yapılan İhanet
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 9:10 am tarafından Admin

» Sago'nun yeni Mahlası KASVAA
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 8:58 am tarafından Admin

» Kolera Biyografi
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 8:56 am tarafından Admin

» Kolera Diskografi
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 8:56 am tarafından Admin

» Rap - Hip hop ne demektir.Girin öğrenin
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 2:17 pm tarafından Admin

Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep Gücü : 185
Başarı Sistemi : 8

Manyaq_Saqocu
Enex Enex:
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... Left_bar_bleue39/200Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... Emptybarbleue  (39/200)
Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor...   Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor... I_icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 8:50 pm

Rapin kralı sagopa kajmer den alınan habere göre kitap çıkaracakmış...işte söyledikleri:--Kitap yazarmisin abi diyenler var.evet kitap yazmaya basladim 1 hafta once ilk 2 sayfami yazdim.kimbilir ne zaman size kavusur ama cok guzel,latif bir kitap denemesi yapiyorum nacizane.hayattan ve din -iman dunyasindan nefis seyler yaziyorum.hem kendi hayatimdan hem de cevreden,alimlerden.
sozlerimden de koyup bir iki gazel -kaside denemesi de yapacagim evelallah.
sonucta bunlarin hepsini kendim icin,zevk icin,dolu vakit gecirmek icin yapiyorum.
http://mekanis.tr.gg

Sagopa Kajmer Kitap Çıkartıyor...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer Biyorafi
» Sagopa Kajmer Radikal Gazetesi
» Sagopa Kajmer HipHop TR 2005
» Sagopa Kajmer Esquire 2005
» Sagopa Kajmer NBATR Röportajı